» » "Wonder Woman 2"nun Kadrosuna Natasha Rothwell de Katıldı!

Kayıt Ol "Wonder Woman 2"nun Kadrosuna Natasha Rothwell de Katıldı!Wonder Woman 2'nin kadrosuna Natasha Rothwell de katıldı. Dram-komedi Love, Simon ve Insecure adlı komedi dizisi ile tanıdığımız güzel yıldızın hangi rolü canlandıracağı şu an için belirsizliğini koruyor. Haberi ilk duyuran The Hollywood Reporter oldu.

DC Sinematik Evreni’nin heyecanla beklenen yeni devam halkası, bir kez daha ikonik süper kahraman Wonder Woman'ı beyaz perdeye taşıyacak. 821 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve Amerikan Yapımcılar Birliği tarafından En İyi Film dalında aday gösterilen "Wonder Woman"ın devam halkasında, başrol bir kez daha İsrailli güzel yıldız Gal Gadot'a emanet. "Wonder Woman 2"nin kötü karakteri, çizgi romanlar boyunca ortaya çıkan Cheetah olacak. Wonder Woman çizgi romanlarının 1943'te yayınlanan 6. sayısından beri farklı kimlikler ve farklı güçlerle tekrar tekrar ortaya çıkan Cheetah, çizgi roman boyunca kimi zaman süper güçlere sahip, kimi zaman sadece zeki bir düşman olarak Wonder Woman'la çarpışan, çita kostümlü bir karakter olarak işlenmişti. Bu ilginç karakteri canlandıran isim ise Amerikan filmlerinin sevilen yüzü Kristen Wiig olacak.

1947'den 1991'e dek süren Soğuk Savaş döneminde geçecek olan filmin tam zaman dilimi ise 1984 yılı olacak. “Game of Thrones” ve “Narcos” gibi önemli dizilerde yıldızı parlayan Şilili-Amerikalı aktör Pedro Pascal ve ilk filmin Steve Trevor'ı Chris Pine da filmin kadrosunda yer alıyor. İlk filmin yönetmeni Patty Jenkins'in bir kez daha kamera arkasına geçtiği devam halkası "Wonder Woman 2" 1 Kasım 2019’da sinemalarımızda olacak.