» » Rebel Wilson Doğum Gününü Sette Kutladı!

Kayıt Ol Rebel Wilson Doğum Gününü Sette Kutladı!

Rebel Wilson Doğum Gününü Sette Kutladı!

Dünya çapında toplam $113 milyon dolar gişe toplayan ilk film Pitch Perfect'in ilk devam halkası 29 milyon dolarlık bütçesine rağmen $286 milyon dolar gişe elde etmiş ve kadın komedileri arasında kendine sağlam bir yer edinmişti. Serinin 3. devam halkasının da çekimleri şu an için devam ediyor. Filmin başrollerinden Rebel Wilson doğum gününü filmin setinde kutladı.

Ancak bu kutlama kremalı pastalar ve minik mumlarla olmadı. Wilson doğum gününü kızgın köpeklerle mücadele ederek kutladı!

The Barden Bellas'ın yeni maceralarını anlatacak olan filmde Wilson haricinde Anna Kendrick, Brittany Snow ve Elizabeth Banks de seriye geri dönecek. Filmin senaryosunu ise Kay Cannon üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda ise Trish Sie oturacak. Müzikal komedi türündeki serinin tahmin edilen ABD vizyonu ise Aralık 2017.

Rebel Wilson (Fat Amy), Chrissie Fit (Flo), Shelley Regner (Ashley), Ester Dean (Cynthia Rose), Hana Mae Lee (Lilly), Brittany Snow (Chloe), Anna Camp (Aubrey) ve Kelley Jakle'ın (Jessica) bir araya gelmesi için ülkemizde ise henüz bir tarih yok.