» » Deadpool 2

Kayıt Ol Deadpool 2

Film adı:
Deadpool 2
Puan:
IMDB:
8.0
Yapım yılı:
Tür:
Yönetmen:
Dil Seçeneği:
Ryan Reynolds’ın bütçesini karşıladığı anti kahraman filmi Deadpool 2 filmi bu kez Josh Brolin’i de kadroya dahil ediyor. Ülkemizde 18 Mayıs 2018 tarihinde gösterime giren Deadpool 2 filmi bu kez David Leitch tarafından yönetilmiş ve senaryosu ise Rhett Reese ile Paul Wernick tarafından yazılmıştır. Komedi türüyle ön plana çıkan ABD yapımı film aksiyon ve macera öğrelerini de çok güzel kullanarak seyirciye muazzam bir seyir keyfi sunuyor. Özellikle Ryan Reynolds gibi kaliteli bir oyuncunun senelerdir arayıp da bulamadığı bir karakteri canlandırmak kendisine çok büyük bir keyif veriyor. Deadpool karakteri ile kendini özdeşleştiren ünlü oyuncunun kaliteli performansını Deadpool 2 filminde ve devamı olan yapımlarda da görmeyi, her zaman özleyeceğiz.

Sevdiği kadınla mutlu mesut yaşayan Deadpool aynı zamanda kahramanlık görevini de sürdürmektedir. Fakat yaşanan olaylar Wade Wilson’ı yakın gelecekte büyük bir bunalıma sokacak ve bu bunalım onu intihara kadar sürükleyecektir. Üstüne üstlük gelecekten gelerek ortalığı karıştıran Cable ile başı büyük derde girecek ve X-Force ekibi toplayarak mücadele etmeye çalışacaktır…
  1. Tavsiye
    Tavsiye
    • +2
    Keşke Redfilm (http://newtemplates.ru/5215-redfilm-dlya-dle-113.html) teması ile ve filtreleme sistemini kullansanız çok daha şahane olur. Şimdiden kolay gelsin tüm ekibinize.
    • 7 Ağustos 2018 23:29