» » “Bad Education” kadrosuna Ray Romano da katıldı

Kayıt Ol “Bad Education” kadrosuna Ray Romano da katıldıWolverine karakteri ile ölümsüzleşen Oscar adayı başarılı aktör Hugh Jackman’ın başrolünü üstlendiği “Bad Education” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Komedi ve drama türündeki filmin kadrosuna katılan son isim 2 Altın Küre adaylığı bulunan Ray Romano oldu.

Merakla beklenen yapımın oyuncu kadrosunda, bu yıl “Ben, Tonya” filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ına layık görülen Allison Janney ve komedi filmi “Blockers” ile bu sene yıldızı parlayan genç aktris Geraldine Viswanathan da yer alıyor. Sundance Film Festivali’nin bu seneki yıldızlarından “Thoroughbreds”in yönetmeni Cory Finley ise yönetmen koltuğuna geçiyor.

"Take Me" ve “I Think We’re Alone Now” filmlerinin senaristi Mike Makowsky’nin kendi lise deneyimlerini temel alan film, öğrencilerin aldığı eğitimin iyileştirilmesi için çalışan ve aynı zamanda kamu fonlarını zimmetine geçiren bir okul müdürüne odaklanıyor. Hugh Jackman filmde okul müdürünü, Allison Janney ise yine aynı okul bölgesinde çalışan ve müdürün planlarına ortak olan bir yöneticiyi oynuyor.

Başarılı oyuncu Ray Romano’yu yakın zamanda Kumail Nanjiani’li “The Big Sick” filminde ve komedi dizisi “Get Shorty”de izledik. Oyuncunun gelecek projeleri arasında Duplass Kardeşler imzalı bir Netflix filmi ve Martin Scorsese’nin gelecek filmi “The Irishman” yer alıyor.