» » Josh Lucas “Ford vs. Ferrari” Kadrosunda!

Kayıt Ol Josh Lucas “Ford vs. Ferrari” Kadrosunda!Çekimlerine çok yakın zamanda başlanması beklenen “Ford vs. Ferrari” filmi oyuncu kadrosunu tamamlıyor. Merakla beklenen filmin kadrosuna dahil olan son isim yakın zamanda “Yellowstone” dizisinde izlediğimiz Josh Lucas oldu.

Filmin başrollerinde Oscar ödüllü Matt Damon ve Christian Bale ikilisi yer alıyor. Geçtiğimiz sene “Logan: Wolverine” ile büyük beğeni toplayan Oscar adayı James Mangold’un yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, “Outlander” dizisinin 3 Altın Küre adayı başrolü Caitriona Balfe, “Sessiz Bir Yer”in genç yıldızı Noah Jupe, Netflix’in Punisher’ı Jon Bernthal, “Boardwalk Empire” ve “House of Cards” gibi dizilerle tanınan Emmy adayı Paul Sparks, Jack McMullen ve Tracy Letts de boy gösteriyor.

Henüz resmi bir isme sahip olmayan ve “Ford vs. Ferrari” olarak anılan film, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur.

"Ford vs. Ferrari" 28 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek.