» » O'Shea Jackson Jr. “Just Mercy” Kadrosunda!

Kayıt Ol O'Shea Jackson Jr. “Just Mercy” Kadrosunda!İlgi çekici gerçek bir hikayeyi konu alan mahkeme draması “Just Mercy” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. “Straight Outta Compton” ve “Suç Takımı” filmleriyle tanınan Amerikalı aktör O'Shea Jackson Jr. filmin kadrosuna dahil oldu.

Merakla beklenen filmin başrolünde “Black Panther”ın kötü adamı Michael B. Jordan yer alıyor. Oscar ödüllü Jamie Foxx ve Brie Larson ikilisinin de yıldız oyuncuya eşlik edeceği film, “I Am Not a Hipster”, “Kısa Dönem 12” ve “The Glass Castle” filmleriyle karşımıza çıkan ödüllü yönetmen Destin Daniel Cretton’ın imzasını taşıyor. Filmin senaryosu da yönetmen Cretton ve Andrew Lanham tarafından yazılıyor.

“Just Mercy: A Story of Justice and Redemption” kitabından uyarlanan film, Bryan Stevenson (Michael B. Jordan) isimli bir avukatın gerçek hikayesini anlatıyor. Kusurlu hukuk sistemi içerisinde herkesin eşit adalet alması için uğraşan genç savunma avukatı, idam cezasına çarptırılmış bir mahkumun özgürlüğüne kavuşması için mücadele ediyor. Jamie Foxx filmde Jordan’ın mahkemede savunduğu idam mahkumunu oynarken, Larson ve Jackson Jr.’ın rolü henüz bilinmiyor.

Çekimlerine önümüzdeki ay Atlanta’da başlanması beklenen “Just Mercy” ülkemizde 6 Mart 2020’de gösterime girecek.