» » Tarantino'nun "Once Upon A Time In Hollywood"u Roman Polanski'sini Buldu!

Kayıt Ol Tarantino'nun "Once Upon A Time In Hollywood"u Roman Polanski'sini Buldu!Once Upon A Time In Hollywood'un kadrosuna Rafal Zawierucha da katıldı. İki Oscar ödüllü sevilen yönetmen Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini üstlendiği filmde Polonyalı oyuncu, usta yönetmen Roman Polanski'nin gençliğini canlandıracak. Usta yönetmen Polanski, Charles Manson cinayetlerine kurban giden oyuncu Sharon Tate'in eşiydi.

Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçen film, eski western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton ve uzun süreli dublörü Cliff Booth üzerinden ilerliyor. Artık tanıyamadıkları Hollywood'ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise Manson cinayetlerine kurban giden Sharon Tate olacak. 9 Ağustos 1969'da Los Angeles'taki evinde Manson tarikatı üyeleri tarafından katledilen Tate, öldürüldüğünde 8 aylık hamileydi.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda, 2015 yapımı “Diriliş”ten bu yana beyaz perdede izleyemediğimiz Leonardo DiCaprio, kuşağının en yetenekli aktörlerinden Brad Pitt, Oscar ödüllü usta oyuncu Al Pacino, DC filmlerinin Harley Quinn’i olarak fenomen hale gelen Margot Robbie gibi isimler başı çekiyor.

Kadrosuna son olarak “Girls” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı Lena Dunham, “The Shannara Chronicles” ile tanınan Austin Butler, önümüzdeki sezon “Stranger Things”te izleyeceğimiz Maya Hawke ve Şilili aktris Lorenza Izzo'nun katıldığı filmde Inhumans serisinin Triton'u Mike Moh da kung-fu ustası oyuncu Bruce Lee'yi canlandıracak. Filmin zengin kadrosunda Timothy Olyphant, Luke Perry, Scoot McNairy, Damian Lewis, Dakota Fanning, Kurt Russell, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Tim Roth, Michael Madsen, Keith Jefferson ve Nicholas Hammond da yer alıyor.

“Once Upon A Time In Hollywood” ülkemizde 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.